• BIEGI PRZEŁAJOWE

•        1.09.2022r. odbyły się w Pajęcznie Indywidualne Biegi Przełajowe. Naszą szkołę reprezentowało 20 uczniów w dwóch kategoriach wiekowych (klasy 4-6 i klasy 7-8), z podziałem na dziewczęta i chłopców. W każdej grupie startowało około 40 dzieci z różnych szkół powiatu pajęczańskiego. Najlepsze wyniki osiągnęli:
               1. Mykhailo Denysenko 6c - I miejsce w powiecie
               2. Jakub Łakomy 6c - II miejsce w powiecie
               3. Natasza Janowska 5a - V miejsce w powiecie
               4. Daniel Ludwiczak 8b - V miejsce
            Uczniowie reprezentowali powiat pajęczański w finale wojewódzkim, który odbył się 29.09.2022r.
            w Uniejowie.

5.10.2022r. odbyły się w Pajęcznie zawody powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe. Uczniowie startowali
            w dwóch grupach wiekowych, z podziałem na chłopcy i dziewczęta. Wszystkie 4 drużyny reprezentujące naszą szkołę stanęły na podium:

* chłopcy z klas 4-6 zajęli I miejsce w powiecie (Jakub Łakomy, Mateusz Kaczmarek, Misza Denysenko, Franciszek Wąsik, Igor Pilarz i Kacper Borowiecki)
            * dziewczynki z klas 4-6 zajęły III miejsce w powiecie (Natasza Janowska, Milena Muszkiet, Nina Mordalska, Nadia Leszczyk, Maja Grajoszek i Martyna Fedorów)
            * chłopcy z klas 7-8 zajęli III miejsce w powiecie (Daniel Ludwiczak, Antoni Kabała, Witold Gosławski, Witold Kurek, Kacper Fidyga i Jan Zakrzewski)
            * dziewczynki z klas 7-8 zajęły III miejsce w powiecie (Lena Wróblewska, Weronika Mordal, Anna Prokopiv, Aleksandra Drosińska, Amelia Biniecka i Maja Cieśla).
              Uczniów przygotowali nauczyciele wf: Agata Pach, Katarzyna Gibek, Urszula Nowak i Grzegorz Warzycha.